Wagner Solar - Napelem - Superbrands MagyarBrands díj 2021-2022

Épületgépész Mérnök – Értékesítő

A WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. a megújuló energiaforrások területén tevékenykedő, kis-és nagykereskedelmi tevékenységet is folytató, az egyik legnagyobb múlttal rendelkező és legmeghatározóbb cég Magyarországon.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Termékpalettánkon megtalálhatók a napelemes – hőszivattyús – napkollektoros rendszerek, az elektromos fűtés rendszerek és az autótöltők egyaránt. Irodáink és raktáraink országos szinten több helyszínen is elérhetők. Büszkék vagyunk rá, hogy odaadó munkánkat már több díjjal is elismerték, ilyenek például a Magyar Brands 2021 és 2022 Díj, K&H Családi Vállalkozás Kiválósági Díj, az Üzleti Etikai Díj vagy a Bisnode általi legmagasabb pénzügyi stabilitást és megbízhatóságot osztályozó AAA minősítés.
Dinamikusan bővülő csapatunkba Épületgépész Mérnök – Értékesítő munkakörbe keresünk új kollégát. Nálunk gázkazánnal ritkán fogsz találkozni. A hőszivattyú, napkollektor, klíma, hővisszanyerő szellőztetés, elektromos fűtés viszont annál inkább meghatározza majd napjaid.

Feladatok:

  • Gépészeti rendszerek értékesítése (hőszivattyú, klíma, napkollektor, szellőztetőrendszerek, elektromos fűtés, napelem)
  • Beérkező megkeresések fogadása, ajánlatok készítése az ügyfelek részére
  • Gépészeti rendszerek méretezése
  • Opcionális hőleadó felület meghatározása – felület fűtés, fancoil
  • Folyamatos portfolió fejlesztés, piaci trendek, illetve újdonságok nyomon követése, a vállalat gépészeti termékskálájának bővítése
  • Műszaki tanácsadás, tájékoztatás az ügyfelek részére

Elvárások:

  • Releváns műszaki közép vagy felsőfokú végzettség és remek műszaki véna, műszaki érdeklődés
  • MS-Office alkalmazások magasszintű ismerete
  • Megbízható, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Multitasking
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Megújuló energiaforrások területén szerzett tapasztalat
  • Hőszivattyús rendszerek ismerete,
  • 1-2 év értékesítési területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú lehetőség egy stabil hátterű vállalatnál
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Modern, felszerelt irodai környezet a most épült irodaházunkban
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőség
  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Mobiltelefon, laptop
  • Bejárási támogatás
  • Próbaidő letelte után Home-Office lehetőség
  • Csapatépítők, süti- és gyümölcsnapok

Munkavégzés helye: Gödöllő, Ipari Park
Munkaidő: teljes, napi 8 óra, 3 hónap próbaidő
Munkarend: normál munkarend, H-Cs 8.00-17.00, P 8.00-14.30

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát, valamint motivációs levelét a karrier@wagnersolar.hu email címre, melyben fizetési igényét is megjelöli. Amennyiben pályázata alapján megfelel a hirdetésben szereplő elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot. Ha nem kerül be a kiválasztási folyamatba, úgy külön értesítést nem áll módunkban küldeni.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket

Felhívjuk figyelmét, hogy a beküldött anyagokat a pályázat lezárása után töröljük rendszerünkből. Kérjük a fentiek szíves tudomásul vételét! A pályázatokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.