Villanyszerelő kollégát keresünk Dunakeszire

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínál.

Bővítjük kivitelező csapatunkat! Villanyszerelő kollégát keresünk napelemes rendszerek telepítéséhez Dunakeszire.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Önt keresünk, amennyiben:

  • Villanyszerelői szakmunkás végzettséggel rendelkezik
  • Erősáramú berendezések felülvizsgálója (EBF) képzést sikeresen elvégezte
  • Minimum 3 éves tapasztalata van a szakmában és dolgozott már napelemes rendszerekkel
  • Tud csapatban és egyedül is dolgozni
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, megbízhatóság jellemezni
  • Jó kapcsolatteremtő és szervező készséggel rendelkezik
  • Országon belüli utazás nem jelent problémát
  • B kategóriás jogosítványa van

Feladatok:

  • Napelemes rendszerek telepítésében való részvétel
  • Felmerülő szerviz, garanciális munkák elvégzése

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Mobil telefon és céges autó a munkavégzéshez

Előny: napelemes rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helyszíne: Dunakeszi és Magyarország területe

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A szakmai önéletrajzokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket