Villanyszerelő kollégát keresünk Dunakeszire

A WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. a megújuló energiaforrások területén tevékenykedő, kis-és nagykereskedelmi tevékenységet is folytató, az egyik legnagyobb múlttal rendelkező és legmeghatározóbb cég Magyarországon.

Termékpalettánkon megtalálhatók a napelemes – hőszivattyús – napkollektoros rendszerek, az elektromos fűtés rendszerek és az autótöltők egyaránt. Irodáink és raktáraink országos szinten több helyszínen is elérhetők.

Büszkék vagyunk rá, hogy odaadó munkánkat már több díjjal is elismerték, ilyenek például a Magyar Brands 2021 Díj, K&H Családi Vállalkozás Kiválósági Díj, az Üzleti Etikai Díj vagy a Bisnode általi legmagasabb pénzügyi stabilitást és megbízhatóságot osztályozó AAA minősítés.

Bővítjük kivitelező csapatunkat! Villanyszerelő kollégát keresünk napelemes rendszerek telepítéséhez Dunakeszire.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Feladatok:

  • Napelemes rendszerek telepítésében való részvétel
  • Felmerülő szerviz, garanciális munkák elvégzése

Önt keressük, amennyiben:

  • Villanyszerelői szakmunkás végzettséggel rendelkezik
  • Minimum 3 éves tapasztalata van a szakmában
  • Tud csapatban és egyedül is dolgozni
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság és megbízhatóság jellemezni
  • Jó kapcsolatteremtő és szervező készséggel rendelkezik
  • Országon belüli utazás nem jelent problémát
  • B kategóriás jogosítványa van

Előny:

  • Napelemes rendszerek telepítésében szerzett tapasztalat
  • Erősáramú berendezések felülvizsgálója (EBF) képzést sikeresen elvégezte
  • Rendelkezik érintésvédelmi, valamint villámvédelmi felülvizsgálói végzettséggel

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Mobiltelefon és céges autó a munkavégzéshez

Munkavégzés jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helyszíne: Dunakeszi és Magyarország területe, majd 2023 nyarától Gödöllő, Ipari Park

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A  karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát, valamint motivációs levelét, melyben fizetési igényét is megjelöli. Amennyiben pályázata alapján megfelel a hirdetésben szereplő elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot. Kérdés esetén keressen minket +36 70 313 9628 telefonszámon!

Ha nem kerül be a kiválasztási folyamatba, úgy külön értesítést nem áll módunkban küldeni. Felhívjuk figyelmét, hogy a beküldött anyagokat a pályázat lezárása után töröljük rendszerünkből. Kérjük a fentiek szíves tudomásul vételét!

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket