Wagner Solar - Napelem - Superbrands MagyarBrands díj 2021-2022

Projektkoordinációs munkatárs

A WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. a megújuló energiaforrások területén tevékenykedő, kis-és nagykereskedelmi tevékenységet is folytató, az egyik legnagyobb múlttal rendelkező és legmeghatározóbb cég Magyarországon.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Termékpalettánkon megtalálhatók a napelemes – hőszivattyús – napkollektoros rendszerek, az elektromos fűtés rendszerek és az autótöltők egyaránt. Irodáink és raktáraink országos szinten több helyszínen is elérhetők. Büszkék vagyunk rá, hogy odaadó munkánkat már több díjjal is elismerték, ilyenek például a Magyar Brands 2021 és 2022 Díj, K&H Családi Vállalkozás Kiválósági Díj, az Üzleti Etikai Díj vagy a Bisnode általi legmagasabb pénzügyi stabilitást és megbízhatóságot osztályozó AAA minősítés.
Dinamikusan bővülő csapatunkba Projektkoordinációs munkatárs munkakörbe keresünk új kollégát.

Feladatok:

  • A szaktanácsadó munkatársak által értékesített projektek teljes körű ügyintézése a szerződéskötéstől a megvalósításig.
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel főként telefonon és emailen keresztül; az ügyfelek tájékoztatása az ügymenettel kapcsolatban, beleértve a műszaki, gazdasági területet és a kivitelezést; a szerződést érintő adatok egyeztetése.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a társosztályok munkájának, kommunikációjának elősegítése az adott projekt optimális megvalósíthatósága érdekében.
  • Az ügyviteli rendszerben történő adminisztráció elvégzése a futó projektek teljes körű nyomon követhetősége érdekében.
  • Az adminisztrációval kapcsolatos ügyfélvélemények és igények folyamatos monitorozása, ezek alapján javaslattétel, javító intézkedések kidolgozása a Projektkoordinátori Csoportvezető felé, valamint aktív részvétel az intézkedések megvalósításában.
  • Időszakos, illetve rendszeres riportok és kimutatások elkészítése a közvetlen felettes és a területi vezető részére, a kapacitástervezésben való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • 1-2 évtapasztalat / gyakorlat projekt feladatok ill. telefonos ügyintézés terén
  • Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzésben gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Megbízható, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • MS-Office alkalmazások magasszintű ismerete

Előny:

  • Ügyfélszolgálati vagy projektvezető tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Napelemes / gépészeti (szellőzőrendszerek, hőszivattyú) / autótöltős projektek megvalósításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú lehetőség egy stabil hátterű vállalatnál
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Modern, felszerelt irodai környezet a most épült irodaházunkban
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőség
  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Mobiltelefon, laptop
  • Bejárási támogatás
  • Próbaidő letelte után Home-Office lehetőség
  • Csapatépítők, süti- és gyümölcsnapok

Munkavégzés helye: Gödöllő, Ipari Park
Munkaidő: teljes, napi 8 óra
Munkarend: normál munkarend, H-Cs 8.00-17.00, P 8.00-14.30

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát, valamint motivációs levelét, melyben fizetési igényét is megjelöli. Amennyiben pályázata alapján megfelel a hirdetésben szereplő elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot. Ha nem kerül be a kiválasztási folyamatba, úgy külön értesítést nem áll módunkban küldeni.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket

Felhívjuk figyelmét, hogy a beküldött anyagokat a pályázat lezárása után töröljük rendszerünkből. Kérjük a fentiek szíves tudomásul vételét! A pályázatokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.