Szervizvezető munkatársat keresünk

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínál.

Bővítjük a műszaki csapatunkat! Napelemes tudással rendelkező műszaki támogató munkatársat keresünk!

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Főbb feladatok:

  • A szervizhez (napelem, fűtés- és szellőzéstechnika) tartozó 2 műszakvezető és a műszaki támogató feladatainak koordinálása, ellenőrzése
  • Aktív részvétel a kivitelezésekhez szükséges termékek beszerzésében együttműködve a beszerzési kollégákkal
  • A kivitelezéseket érintő és a szervizzel kapcsolatos munkafolyamatok optimalizálása
  • A szerviz terület költség optimalizált működtetése
  • A szervizes munkatársak szakmai irányítása
  • A kivitelezésekben részvevő alvállalkozók kiválasztása, velük való stratégiai kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy villamos mérnöki)
  • Legalább 5 év szervizelési (gépészeti és / vagy napelemes terület), ezen belül 3 év szerviz részleg vezetésében szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás (főként írásban, ill. szakmai anyagok tanulmányozásához)
  • Kiváló szervezőképesség
  • Magas szintű megoldás-, döntéshozatali képesség
  • Csapatépítő, motiváló képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízható, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • MS-Office alkalmazások magasszintű ismerete
  • Teams, levelező rendszerek, Google, AutoCad, egyéb tervezői szoftverek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tervezői jogosultság (kamarai tagság)
  • Műszaki ellenőri (ME) jogosultság
  • Felelős Műszak vezetői (FMV) jogosultság

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú lehetőség egy stabil hátterű vállalatnál
  • Versenyképes, bejelentett fizetés
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőség
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Mobiltelefon
  • Laptop

Munkavégzés helye: Dunakeszi, Fóti út

Munkaidő: teljes, napi 8 óra, 3 hónap próbaidő

Munkarend: normál munkarend, H-Cs 8.00-17.00, P 8.00-14.30

A karrier@wagnersolar.hu címünkre várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát, valamint motivációs levelét, melyben fizetési igényét is megjelöli. Amennyiben pályázata alapján megfelel a hirdetésben szereplő elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Ha nem kerül be a kiválasztási folyamatba, úgy külön értesítést nem áll módunkban küldeni. Felhívjuk figyelmét, hogy a beküldött anyagokat a pályázat lezárása után töröljük rendszerünkből. Kérjük a fentiek szíves tudomásul vételét!

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket