Nagykereskedelmi vezető pozícióba keresünk munkatársat Dunakeszire

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínál. Új munkatársat keresünk Nagykereskedelmi vezető pozícióba Dunakeszire.

Olyan, kifejezetten ebben a szektorban tapasztalatot szerzett, határozott fellépéssel rendelkező kollégát keresünk, aki ki tudja alakítani a növekedést támogató új stratégiát, nagy önállósággal és felelősséggel tudja vezetni, támogatni a munkatársakat.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Feladatai:

  • A terület éves forgalmának tervezése és folyamatos nyomon követése
  • Új piaci lehetőségek felkutatása
  • Termék-mix összeállítása, árazási stratégia kidolgozása
  • Az értékesítési és piaci adatok elemzése és a változások nyomon követése (trendek, tendenciák, választékok és volumenek)
  • Az üzletág pénzügyi eredményességének biztosítása és kontrollja
  • 5-10 fős csapat szakmai irányítása, munkájuk koordinálása
  • Key Account Management

Elvárások:

  • Legalább 3 éves megszerzett szakmai ismeret, tapasztalat napelemes területen
  • Legalább 5-6 éves tapasztalat nagykereskedelmi szektorban
  • Szakemberek irányításában szerzett tapasztalat, vezetői képességek
  • Erős analitikus gondolkodás, üzleti gondolkodásmód
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás mind szóban, mind írásban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, 100 %-ban magyar tulajdonú cég
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, akár külföldön, a partnereknél is
  • Dinamikus, elkötelezett csapat
  • Korszerű munkakörülmények

A pályázatokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.