Felmérő munkatársat keresünk Dunakeszi telephelyünkre

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínál. Új munkatársat keresünk Műszaki felmérő munkatárs pozícióba Dunakeszire.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Feladatok

  • A műszaki team tagjaként elvégzi a helyszíni felméréseket Magyarország területén
  • Felmérések feldolgozása AutoCad programban

Amit elvárunk:

  • Középfokú végzettség
  • Villamosipari ismeretek
  • AutoCad ismerete, korábbi tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, adminisztráció
  • Műszaki affinitás
  • Ügyfélorientáltság, jó kommunikációs, tárgyalókészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magasban végzett munkára való alkalmasság
  • Nagyfokú önállóság
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Napelemes területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű munkakörülmények

A pályázatokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket