Gépészeti szaktanácsadó munkatársat keresünk

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínál.

Bővítjük a műszaki csapatunkat! Gépészeti tudással rendelkező értékesítő munkatársat keresünk!

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Főbb feladatok:

  • Gépészeti rendszerek értékesítése az ügyfelek részére
  • Beérkező megkeresések fogadása, ajánlatok készítése
  • Potenciális ügyfelek, vagy vevőkör felkutatása, a vállalat által forgalmazott termékek népszerűsítése, LEAD generálás
  • Folyamatos portfoliófejlesztés, piaci trendek, illetve újdonságok nyomon követése, a vállalat gépészeti termékskálájának bővítése
  • Műszaki tanácsadás, tájékoztatás
  • Telepítések szervezése együttműködve a szerviz csapattal, ügyfelek tájékoztatása

Ön az ideális jelölt, amennyiben:

  • Ismeri a hőszivattyús rendszereket, releváns szakmai végzettsége van
  • Minimum 1-3 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezik
  • Kiváló a problémamegoldó készsége
  • Magas fokú precizitás és szervező képesség jellemzi Önt
  • MS Office ismerete magas szintű

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Megújuló energiaforrások területén szerzett tapasztalat
  • Műszaki (preferáltan energetikai, villamosmérnök, vagy gépészmérnök) szakirányon szerzett főiskolai/ egyetemi végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Ügyfélkezelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör, fiatalos csapatszellem
  • Modern iroda, céges laptop, telefon

Munkavégzés helye: Dunakeszi

A pályázatokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket