Felmérő kollégát keresünk Dunakeszire

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínál. Új munkatársat keresünk Felmérő pozícióba Dunakeszire.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Feladatok:

  • A műszaki team tagjaként elvégzi a helyszíni felméréseket Magyarország területén
  • Felmérések feldolgozása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • villamosipari ismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés, adminisztráció
  • műszaki affinitás
  • ügyfélorientáltság, jó kommunikációs, tárgyálói készség
  • monotóniatűrés
  • B kategóriás jogosítvány
  • magasban végzett munkára való alkalmasság
  • nagyfokú önállóság
  • utazási hajlandóság

Előny:

  • napelemes területen szerzett tapasztalat
  • műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • korszerű munkakörülmények

A pályázatokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket