Napelemes tudással rendelkező értékesítő munkatársat keresünk

Cégünk megújuló energiaforrást hasznosító termékeket forgalmaz és szerel, az ügyfeleket teljeskörűen kiszolgálja, a termék kiválasztástól a beüzemelésig.

Olyan tapasztalt értékesítőt keresünk, aki  rendelkezik legalább annyi műszaki érzékkel, hogy felkészülés után ki tudja ajánlani az ügyfeleknek a megfelelő hőszivattyút, napelemet, stb.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Feladatok

  • Ügyfelek tájékoztatása a termékekről, a számukra legideálisabb termék kiválasztása
  • Kalkuláció és árajánlat készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Együttműködés a műszaki kollégákkal
  • B2B és B2C értékesítés

Amit elvárunk:

  • Épületgépészeti / villamossági ismeretek
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált magatartás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság, rugalmasság, gyorsaság

Amit kínálunk:

  • Stabil, fiatalos, kihívásokkal teli munkakör
  • Tanulási és továbbképzési lehetőség
  • Jutalékos rendszerű és fix bér

Munkavégzés helye: országszerte

A pályázatokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket