Műszaki tudással rendelkező értékesítő munkatársat keresünk dunakeszi irodánkba

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínál.

Bővítjük az értékesítő csapatunkat! Műszaki tudással rendelkező értékesítő munkatársat keresünk!

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Főbb feladatok:

  • A projektek megvalósításában való aktív részvétel
  • Beérkező árajánlat kérések kezelése
  • Részvétel a helyszíni felméréseken
  • Rutin (indikatív) ajánlatok készítése, nyomon követése
  • Több projekt párhuzamos kezelése
  • Naprakész adminisztráció

Ön az ideális jelölt, amennyiben:

  • Műszaki (preferáltan energetikai, villamosmérnök, vagy gépészmérnök) szakirányon szerzett főiskolai/ egyetemi végzettséget
  • Minimum 1-3 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezik
  • Szakmailag felkészült és ambiciózusnak tartja magát
  • Pontosság, precizitás jellemzi
  • Jó szervező és kommunikációs készségekkel rendelkezik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Napelemes rendszerek ismerete, megújuló energiaforrások területén szerzett tapasztalat
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • Tervezőprogram ismerete (AutoCAD)

Amit kínálunk:

  • Teljes körű betanítást és folyamatos műszaki támogatást nyújtunk
  • Versenyképes fizetés, jutalék
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör, fiatalos csapatszellem
  • Igényes irodai környezet
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök

A pályázatokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket