Értékesítő munkatársat keresünk

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínál. Új munkatársat keresünk értékesítő pozícióba gépészeti területre.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Feladatkör:

  • Hőszivattyús, napelemes rendszerek értékesítése
  • Műszaki tanácsadás, tájékoztatás, helyszíni felmérés készítése
  • Telepítések szervezése, ügyfelek tájékoztatása együttműködve a szerviz csapattal

Elvárások:

  • Épületgépész technikusi vagy mérnöki végzettség
  • Jártasság a megújuló energia területén, elsősorban hőszivattyúk, napelemes rendszerek értékesítésében
  • Minimum 2 éves tapasztalat értékesítőként
  • Hatékony kommunikáció és együttműködés az ügyfelekkel, a munkatársakkal és az alvállalkozókkal
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Gépészmérnök / villamosmérnök végzettség
  • Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, (fix bér + jutalék)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Korszerű munkakörülmények
  • Terepmunkához céges autó

Munka jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helyszíne: Dunakeszi

A pályázatokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket