Wagner Solar - Napelem - Superbrands MagyarBrands díj 2021-2022

Senior Beszerző munkatársat keresünk gödöllői telephelyünkre

A WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. a megújuló energiaforrások területén tevékenykedő, kis-és nagykereskedelmi tevékenységet is folytató, az egyik legnagyobb múlttal rendelkező és legmeghatározóbb cég Magyarországon.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Termékpalettánkon megtalálhatók a napelemes – hőszivattyús – napkollektoros rendszerek, az elektromos fűtés rendszerek és az autótöltők egyaránt. Irodáink és raktáraink országos szinten több helyszínen is elérhetők.

Büszkék vagyunk rá, hogy odaadó munkánkat már több díjjal is elismerték, ilyenek például a Magyar Brands 2021 és 2022 Díj, K&H Családi Vállalkozás Kiválósági Díj, az Üzleti Etikai Díj vagy a Bisnode általi legmagasabb pénzügyi stabilitást és megbízhatóságot osztályozó AAA minősítés.

Dinamikusan bővülő csapatunkba

Beszerző munkatársat keresünk Gödöllőre.

Amilyen feladatok várnak

  • Az árubeszállítási folyamat teljes felügyelete
  • Ajánlatok bekérése és értékelése, döntéshozatali előkészítés
  • Termékek, alapanyagok, alkatrészek beszerzése és az ezzel kapcsolatos teljes ügyintézés (túlnyomórészt külföldi beszállítók, kommunikációs nyelv: angol)
  • Tárgyalások lebonyolítása (főleg angol nyelvű e-mailes levelezés)
  • Termék portfólió teljes körű ismerete, új termékek és technológiák megismerése
  • Folyamatos készletfigyelés, készletoptimalizálás és készletelemzés, minimum készlet meghatározás, ERP adatbázisok kezelése
  • Piackutatás, az elvárásoknak megfelelő új termékek, beszállítók keresése, összehasonlító elemzések elvégzése
  • A legfontosabb funkcionális mutatók (készletszint, készlet forgási sebesség stb.) nyomon követése és jelentése a költségek csökkentése és a hatékonyság javítása érdekében
  • Ár- és piaci trendek előrejelzése a vevő-szállító erő egyensúlyának változásainak azonosításához
  • Költség- és kereslet-elemzés, benchmarking
  • A kockázatok felmérése, kezelése és mérséklése
  • Szállítmányok optimális mennyiségének és érkezési idejének meghatározása
  • Beszerzési stratégiák kidolgozása és végrehajtása
  • Tárgyalási stratégiák kidolgozása és az ügyletek optimális feltételekkel történő lezárása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
  • Minimum 2-3 éves tapasztalat beszerzési területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki beállítottság
  • Vezetői tapasztalat, senioritás előny
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus, problémamegoldó szemléletmód
  • Nyitott, proaktív, eredményorientált személyiség
  • Haladó szintű számítógépes felhasználói ismeretek

Előny:

  • Napelemes / gépészeti (szellőzőrendszerek, hőszivattyú) / autótöltős piaci területeken megszerzett beszerzési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú lehetőség egy stabil hátterű vállalatnál
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Modern, felszerelt irodai környezet a most épült irodaházunkban
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőség
  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Mobiltelefon, laptop
  • Bejárási támogatás
  • Próbaidő letelte után Home-Office lehetőség
  • Csapatépítők, süti- és gyümölcsnapok

Munkavégzés helye: Gödöllő, Ipari Park

Munkaidő: teljes, napi 8 óra

Munkarend: H-Cs 8.00-17.00, P 8.00-14.30

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát valamint motivációs levelét a karrier@wagnersolar.hu  email címre, melyben fizetési igényét is megjelöli .  Amennyiben pályázata alapján megfelel a hirdetésben szereplő elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket

Ha nem kerül be a kiválasztási folyamatba, úgy külön értesítést nem áll módunkban küldeni. Felhívjuk figyelmét, hogy a beküldött anyagokat a pályázat lezárása után töröljük rendszerünkből. Kérjük a fentiek szíves tudomásul vételét!