Beszerzési munkatársat keresünk Dunakeszire

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínál. Új munkatársat keresünk Beszerzési munkatárs pozícióba Dunakeszire.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Feladatok

  • A cég külföldi és belföldi beszerzésének és ezzel kapcsolatos teljes ügyintézésnek végzése a beszerzési vezető irányításával.
  • Folyamatos készletfigyelés és – optimalizálás, készletelemzés, adatbázisok kezelése
  • Piackutatás, elvárásainknak megfelelő új termékek, beszállítók keresése
  • Ajánlatok bekérése és értékelése, majd előkészítése a döntéshozóknak
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Új tételek bevezetése a projekthatáridők szerint

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú és/vagy gazdasági előny)
  • Minimum 1 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Haladó szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás, önálló tárgyalások levezetéséhez
  • Műszaki beállítottság és / vagy napelemes ismeret
  • Analitikus, problémamegoldó szemléletmód
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Nyitott, proaktív, eredményorientált személyiség

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Több éves tapasztalat a beszerzés területén

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű munkakörülmények

A pályázatokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket