Napelem szerelő kollégát keresünk Dunakeszire

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínál.

Bővítjük kivitelező csapatunkat! Ács kollégát keresünk napelemes rendszerek telepítéséhez, szereléséhez Dunakeszire.

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Feladatok:

  • Napelemek telepítése, rendszerbe kötése és szerelése
  • Felmérések, műszaki bejárások
  • Kivitelezési dokumentáció kezelése
  • Ehhez kapcsolódó adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • Ács szakmunkás végzettség
  • 2-3 év ács tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felelősségtudatosság, hatékonyság
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált magatartás, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Villanyszerelési tapasztalat
  • Napelemes tapasztalat
  • Tetőn való munkavégzés nem jelent problémát

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Továbbképzési lehetőség
  • Mobil telefon és céges autó a munkavégzéshez

A szakmai önéletrajzokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket