Műszaki projektmenedzsert keresünk napelemes szaktudással

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft. kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínál.

Bővítjük a műszaki csapatunkat! Napelemes tudással rendelkező műszaki projektmenedzsert keresünk!

Napelem rendszer tervezés és kivitelezés

Főbb feladatok:

  • A projektek megvalósításában való aktív részvétel, a munkafolyamatok előkészítése, optimális szervezése, összehangolása, folyamatos nyomon követése biztosítva az anyagi és emberi erőforrásokat
  • Együttműködés és szakmai támogatást nyújtása a műszaki team részére
  • A kivitelezési munkák szervezése, egyeztetés a kivitelezési csoportvezetővel és a helyszíni felmérést végző kollégával
  • Segítségnyújtás az ügyfelek részére
  • A telepített napelemes rendszerek gyártói felületen történő regisztrációjának elvégzése, a rendszerhez tartozó műszaki dokumentumok előkészítése és kiküldése az ügyfél részére
  • Ügyviteli rendszerben történő adminisztráció

Ön az ideális jelölt, amennyiben:

  • Műszaki (preferáltan energetikai, villamosmérnök, vagy gépészmérnök) szakirányon szerzett főiskolai/ egyetemi végzettséget
  • Minimum 1-3 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezik
  • Ismeri a tervező programokat (AutoCAD, ArchiCAD)
  • Kiváló a problémamegoldó készsége
  • Magas fokú precizitás és szervező képesség jellemzi Önt
  • Önállóan végzi munkáját, megoldás-orientált szemléletmóddal rendelkezik
  • MS Office ismerete magas szintű

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Napelemes rendszerek ismerete, megújuló energiaforrások területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Ügyfélkezelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör, fiatalos csapatszellem
  • Modern iroda, céges laptop, telefon, a terepmunkához céges autó

A pályázatokat a karrier@wagnersolar.hu e-mail címre várjuk.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket